ZAHRADNÍ DOMEK Claudia 11,5 m² (420x320cm) tl. 34mm

89,451 

včetně DPH
  • Dostupnost: Externí sklad

 

Zahradní domek Claudia 11,5 m² od značky Palmako je navržen tak, aby si svůj koutek našel každý. Z venku připomíná hrad. Jedna strana domku je osazená velkými prosklenými dveřmi a velkými okny, takže budete mít krásný výhled i do zahrady.
To zvládnete!
Domek je vyroben a dodán jako stavebnice. Součástí dodávky je samozřejmě přehledný návod popisující celý postup sestavení. K sestavení domku není potřeba žádné speciální nářadí a vystačíte si základním dílenským vybavením. Během několika málo chvilek tak můžete začít na svém pozemku vyžívat tento pěkný domeček.

Pokud si nejste sestavením domku jisti, tak můžete využít některé z našich montážních firem, které Vám domeček na přání na místě sestaví. Cena montáže domečku není zahrnuta v ceně.

Domek je vyroben z kvalitního materiálu a díky silným dřevěným stěnám o tloušťce 34 mm je předurčen k dlouholeté bezúdržbové životnosti.
Všechny prosklené části jsou vyrobeny z reálného skla. Pozor: Součástí domečku není střešní krytina, která je vyobrazena na obrázku. Střešní krytinu si u nás můžete samozřejmě doobjednat.  
Rozměry zabaleného domku při přepravě:

Váha: 1100 kg
Délka: 445 cm
Šířka: 118 cm
Výška: 78 cm

 

 

 

Virtuální ukázka montáže zahradního domku(univerzální návod):
bsshop_maker Palmako
Plocha uvnitř 11,5
Podlaha je součástí domku
Použitý materiál Severský Smrk
Rozměr 420 x 320
Rozměr dveří 114 x 180
Rozměr okna 90 x 124
střecha 21,0
střešní krytina není součástí domku
tloušťka podlahy 19
Tloušťka stěny 34
Tloušťka střechy 19
Výška hřebene 342