Monkey's Workoutová sestava N AKAT

22,370 

včetně DPH
  • Dostupnost: Ve výrobě (8 týdnů)

Workoutová sestava určená k posilování svalů hrudníku a rukou v závislosti na šířce úchopu. Sestava je vhodná do obcí, parků a ke školám a pomáhá rozvíjet pohybovou aktivitu občanu.

Monkey's workoutová setava N obsahuje:

Kovová žerď osazená akátovými kůly bez možnosti přidání další váhy. S činkou je možno pohybovat v intervalu 60-120 cm nad úrovní země.

Dodávka obsahuje veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cenu montáže naleznete v souvisejících produktech. Kotvení je u sestavy zajištěno prodloužením nosných stojen pod úroveň terénu a uložením do betonového lože. Pro zvýšení pevnosti kotvení je možné stojny osadit kovovým kotvením, které nalezenete v souvisejících produktech.

Sestava je vyrobena z kulatin z tvrdého akátového dřeva o průměru 20-30 cm opatřené impregnací a natřené lazurovacím lakem pro vyšší životnost a trvanlivost.

Sestava nemá žádné požadavky na dopadovou plochu. Proto je možné ji kotvit přímo na trávník. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Pro doplnění tohoto a jiných workoutových hřišť nabízíme širokou škálu cvičících fitness prvků a sestav.

Hmotnost stavby 100
Kotvení betonování
Podklad udržovaný trávník
Použitý materiál akátová kulatina
Povrchová úprava impregnace + nátěr
Rozměr sestavy 25x300x150
Údržba pravidelná del ČSN EN 16630:2016
Velikost bezpečnostních zón 300x600
Vhodné od 6 let
Vhodné pro uživatele od 140 cm
vyska_padu 1
_doprava_zdarma true