Dětský domek Kovárna

18,500 

včetně DPH
  • Dostupnost: skladem

Dětský domeček vynikající řemeslné kvality, který později poslouží i jako pohledný nářaďový domek. S rozměry základny 250x150cm a výškou 205cm umožní dětem pozvat na návštěvu své rodiče. V ceně je podlaha, podloubí, dveře a otvíratelné okénko.

Vhodný i pro děti mladšího školního věku. Do hry dětí se může zapojit i dospělý, který může přijít na návštěvu do domečku.

Extrémně snadná montáž, dodáváno v předmontovaných panelech! Doba montáže 1 hodina

Použitý materiál smrk, podlaha modřín.

Dodáváno bez nátěru.

Kvalitní řemeslné zpracování, všechny hrany sražené a zabroušené.

Lze přikoupit příslušenství podkova (300,-), zvonek (550,-), kohout (550,-), vše ruční řemeslná práce českého kováře! V případě zájmu napište do poznámky u nákupu.

V případě zájmu je možné tento domek protáhnout či jinak upravit. Lze realizovat kompletně zakázkovou výrobou se všemi úpravami dle požadavků zákazníka.

Domek má podlahu z modřínových prken, tedy jedno z nejodolnějších tuzemských dřev pro venkovní prostředí. Podlaha by měla být ideálně umístěna na zpevněnou rovnou plochu. U trávníku to znamená zeminu, která bude pod podlahou odebrat a nahradit ji jemným štěrkem. Zamezí se tím prorůstání trávy, možné boření stavby do terénu a zajistí se lépe požadovaná rovina.( Jsou ale i zákazníci, kterým domek stojí již několik let přímo na trávníku.)
Na silně větrných místech je pak dobré podlahu v rozích ukotvit. Jinak není kotvení potřeba. Domek je dostatečně těžký i bytelný. Lze vyrobit i zesílená nosná podlaha, která je na hranolech a kterou lze umístit na pilíře, nebo patky. ( u svažitého terénu apod.)

Hloubka 150 cm + podloubí 75cm
Šířka 150 cm
Tloušťka podlahy 22mm
Tloušťka stěny 16 mm
Vnitřní prostor 1.8 m²
Výška 205 cm
Zabraná plocha 250x150cm